Dowiedz się więcej o naszej pracy w ResMed | ResMed Polska

Jakpracujemy

Globalne zespoły zjednoczone jedną wizją

Budując utalentowane zespoły, możemy pomóc zmniejszyć wpływ chorób przewlekłych i obniżyć koszty opieki zdrowotnej dla jednostek i krajów. Nasza praca jest innowacyjna i wybiegająca w przyszłość, ponieważ staramy się kształtować krajobraz opieki zdrowotnej przyszłości. Może to zabrzmieć wzniośle, ale nasza determinacja, aby zapewnić lepsze wyniki pacjentów i poprawić jakość życia, jest absolutna. Możemy to osiągnąć tylko dzięki ludziom, którzy podzielają tę determinację i zaangażowanie – ludziom takim jak Ty. Razem możemy dokonać prawdziwej zmiany.

10,000+

Współpracowników na całym świecie

140+

Krajów, w których działamy

Podstawą są nasi ludzie

Kultura naszej organizacji odzwierciedla ludzi, którzy w niej pracują – kim jesteśmy i jak działamy.
Te kompetencje pomagają nam osiągać nasze cele i są podstawą tego, jak pracujemy, angażujemy się i rozwijamy jako organizacja.

Obejrzyj opinię Laetitii Thevenon, starszego menedżera w Corporate Compliance.

Budowanie najlepszego środowiska pracy dla ResMedians

Dobre samopoczucie w pracy

Dbanie o dobre samopoczucie ResMedian jest priorytetem w naszej strategii biznesowej. Wspieramy kulturę zaufania, a nasze elastyczne podejście do biura daje Ci swobodę pracy w miejscu, w którym czujesz się najlepiej. Nasze środowisko biurowe stale ewoluuje wraz z potrzebami naszych pracowników w zakresie elastyczności i współpracy.

Mamy również własne święto poświęcone dobremu samopoczuciu! Dzień ResMed to płatny dzień wolny od pracy, będący okazją dla naszych pracowników na całym świecie, aby poświęcić trochę czasu dla siebie, rodziny i społeczności.

Polityka personalna

Wierzymy w poziomą strukturę organizacyjną, co oznacza, że liczy się każda opinia, niezależnie od stanowiska czy tytułu. Poprzez nasze programy rozwojowe zapewniamy również, że każdy ResMedian ma szansę na rozwój i ewolucję swojej kariery w naszej firmie.

Wreszcie, pracujemy nad tym, aby każdy ResMedian był doceniany za wartość, jaką wnosi i odpowiednio wynagradzany za swoją pracę.

Różnorodność i integracja

Czy to poprzez nasz styl zarządzania oparty na ludziach, nasz sposób myślenia o równości płci, nasze społeczności kierowane przez pracowników, nasz integracyjny proces rekrutacji, naszym przekonaniem jest budowanie różnorodności i wspieranie integracji każdego dnia.

Gdzie nas znajdziesz?