Rozwój produktów i zrównoważony rozwój w ResMed | ResMed Polska

Projektowanie produktów

Obraz opakowania urządzenia ResMed

Zmienianie życia z każdym oddechem jest częścią naszego DNA. Po trzydziestu latach nadal jesteśmy pochłonięci rozwiązywaniem problemów nie tylko istotnych dzisiaj, ale także w przyszłości.

Niezależnie od tego, czy jest to nasza pionierska technologia, czy innowacyjne rozwiązania produktowe, ważne jest, aby zrównoważony rozwój znajdował się w centrum każdego procesu ResMed.

Odpowiedzialność za środowisko

Wybór zrównoważonej opcji nie powinien oznaczać akceptacji kompromisu, ale wymóg, aby produkt był zaprojektowany inteligentnie i starannie od wewnątrz do zewnątrz.

Jako projektanci i inżynierowie mamy obowiązek zapewnić taką przyszłość; wyobrazić sobie produkty, które idą o krok dalej dla naszych użytkowników i środowiska.

To przedsięwzięcie obejmuje projektowanie i planowanie procesu rozwoju produktu w sposób zrównoważony od samego początku, aby zapewnić niezbędną zmianę, na którą zasługuje nasza planeta, bez zmuszania naszych użytkowników do kompromisów w zakresie wydajności. ResMed Design zobowiązuje się do zrównoważonego projektowania.

Jest to kierunek, w który jesteśmy zaangażowani jako jednostki i chcemy być transparentni w naszych wysiłkach na rzecz projektowania zarówno dla naszych użytkowników, jak i środowiska.

Mężczyzna w masce pracujący w laboratorium

Dla każdego nowego produktu ustaliliśmy ambitne cele w 3 horyzontach czasowych.

Horyzont 1

Ograniczenie ilości odpadów opakowaniowych składowanych na wysypiskach do 2023 r.

Zmniejszenie masy materiałów w opakowaniach i produktach

Zmniejszenie ilości odpadów przemysłowych, zużycia energii i wody

Horyzont 2

Ograniczenie ilości odpadów produktowych składowanych na wysypiskach do 2026 r.

Wprowadzenie materiałów o niskim wpływie na środowisko zarówno w opakowaniach, jak i produktach do 2026 r.

Horyzont 3

Produkty zaprojektowane z myślą o obiegu zamkniętym do 2030 r.

Przez trzydzieści lat dokładaliśmy wszelkich starań, aby poprawić jakość życia osób korzystających z naszych produktów i rozwiązań. Jednak nigdy wcześniej obowiązek nas wszystkich jako projektantów i inżynierów nie był większy, aby nie tylko wyobrazić sobie i dostarczyć to, co przyniesie przyszłość, ale także sposób, w jaki zrobimy to w sposób zrównoważony.

Zrównoważone projektowanie

Poznaj naszą drogę do zrównoważonego projektowania w ResMed od naszych niesamowitych projektantów produktów, kierowników projektów i menedżerów produktów!