Akademia ResMed online dla specjalistów opieki zdrowotnej | ResMed Polska

Akademia ResMed Online

Akademia ResMed Online zapewnia e-learning, samouczki dotyczące produktów i filmy wideo, aby pomóc specjalistom opieki zdrowotnej w zakresie badań przesiewowych, diagnozowania i leczenia pacjentów. Oferuje również materiały szkoleniowe pomagające pracownikom technicznym w serwisie urządzeń ResMed.

Dzięki Akademii Resmed Online można dowiedzieć się więcej o urządzeniach i maskach ResMed oraz poznać sposoby poprawy efektywności pracy i efektów terapii pacjentów. Dostęp do kursów edukacyjnych można uzyskać 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, bez konieczności uczestniczenia w szkoleniu stacjonarnym lub seminarium.

Szkolenia dostępne w ramach Akademii ResMed Online mają na celu uzupełnienie edukacji zapewnianej przez lokalnych przedstawicieli firmy ResMed. Mamy nadzieję, że Akademia ResMed Online okaże się przydatna w rozwoju zawodowym i zawsze chętnie poznamy Twoją opinię

Korzyści z udziału w szkoleniach w Akademii ResMed Online

Łatwy dostęp
Nie jest wymagane przesyłanie płyt CD ani przesyłanie informacji pocztą elektroniczną lub faksem. Dzięki Akademii ResMed Online można szybko zalogować się na stronie internetowej z dowolnego komputera z dostępem do Internetu.

Spersonalizowana nauka
Nauka online pozwala na kontrolę procesu uczenia się według własnego uznania. Możesz uczyć się we własnym tempie, brać udział w kursach we własnym czasie i wielokrotnie przeglądać treści.

Odpowiednie treści
Kursy Akademii ResMed Online zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o nauce online. Stale rosnąca biblioteka modułów szkoleniowych online obejmuje takie tematy, jak zaburzenia oddychania w czasie snu, nieinwazyjna wentylacja, usługi dla biznesu w medycynie snu i aktualne tematy w medycynie snu

Wymagania systemowe

Aby korzystać z witryny e-learningowej, wymagane są następujące programy. Kliknij na link i zainstaluj aplikację na swoim komputerze.

Adobe Acrobat: Opcjonalnie