Korzystanie z urządzeń ozonujących z urządzeniami | ResMed Polska

Korzystanie z urządzeń ozonujących z urządzeniami ResMed

Firma ResMed poinformowała o aktualizacji ograniczonej gwarancji, która może mieć wpływ na to, czy użytkownik zdecyduje się używać urządzenia ozonującego z posiadanym aparatem i maską ResMed. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami tej aktualizacji poniżej.

Instrukcje obsługi ResMed informują pacjentów o zalecanym sposobie okresowego czyszczenia urządzeń, elementów i masek ResMed. Niektórzy pacjenci wybierają inne sposoby czyszczenia i/lub dezynfekcji swojego sprzętu. W związku z coraz częstszym stosowaniem urządzeń ozonujących firma ResMed odnotowała, że długotrwałe i wielokrotne stosowanie urządzenia ozonującego może ostatecznie spowodować uszkodzenie wewnętrznych elementów urządzeń firmy ResMed.

Aktualizacja gwarancji: Ze skutkiem od 1 lutego 2020 r. ograniczona gwarancja ResMed nie obejmuje uszkodzeń produktów ResMed spowodowanych użyciem urządzeń do ozonowania.

ResMed nie zajmuje stanowiska w kwestii tego, czy należy używać urządzenia ozonującego. Decyzja ta należy do pacjenta, który powinien rozważyć wygodę korzystania z urządzenia ozonującego w kontekście prawdopodobieństwa potencjalnego uszkodzenia urządzeń ResMed. ResMed rozszerza zalecenia dotyczące czyszczenia w instrukcjach obsługi. Prosimy o zapoznanie się z tymi zaleceniami w instrukcji obsługi.

W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt z przedstawicielem producenta aktualnie używanego urządzenia ozonującego lub, w celu uzyskania porady medycznej, z lekarzem.

To jest wyrób medyczny.
Używaj go zgodnie z instrukcja używania lub etykietą.

MASKI I URZĄDZENIA DO LECZENIA BEZDECHU SENNEGO
Podmiot prowadzący reklamę: ResMed Polska Sp. z o.o., ul. Przyokopowa 26, 01-208 Warszawa
Producent : ResMed Pty Ltd, Australia
Autoryzowany przedstawiciel: ResMed SAS, Francja

DIAGNOSTYKA, NOX
Podmiot prowadzący reklamę: ResMed Polska Sp. z o.o., ul. Przyokopowa 26, 01-208 Warszawa
Producent : NOX Medical, Islandia