Zestaw narzędzi NIV w POChP | ResMed Polska

Pobierz zestaw wskazówek dotyczących stosowania NIV w POChP

Opracowany we współpracy ze specjalistami w zakresie zaburzeń układu oddechowego, zestaw narzędzi dostarczy klinicznych i praktycznych wskazówek, które pomogą w opiece nad pacjentami z POChP leczonymi za pomocą nieinwazyjnej wentylacji w warunkach domowych.

Zestaw: NIV w POChP: co zawiera?

  • Zasoby kliniczne dotyczące selekcji pacjentów i najlepszych praktyk klinicznych
  • Wskazówki dla pacjentów pomagające im zrozumieć i zaakceptować terapię NIV w warunkach domowych
  • Filmy z instrukcjami krok po kroku na temat domowego leczenia NIV

Zarejestruj się, aby otrzymać zestaw narzędzi NIV w warunkach domowych zawierający kliniczne i praktyczne narzędzia dla Ciebie i Twoich pacjentów.

Odpowiedz na powyższe pytanie

Odpowiedz na powyższe pytanie

Odpowiedz na powyższe pytanie

Klikając „Przyślij mi zestaw narzędzi”, użytkownik wyraża również zgodę na przetwarzanie swoich danych przez firmę ResMed w celu zarządzania jego żądaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez ResMed można znaleźć w naszej Polityce prywatności.

 

POChP-Kliniczne-Recenzje

Informacje kliniczne, materiały edukacyjne

Aby ułatwić prowadzenie terapii NIV w warunkach domowych u pacjentów z POChP, opracowaliśmy materiały edukacyjne dotyczące doboru pacjentów i prowadzenia terapii.

POChP - filmy instruktażowe

Wskazówki krok po kroku dotyczące terapii NIV w warunkach domowych

Filmy instruktażowe zawierają wskazówki krok po kroku dotyczące konfigurowania urządzeń u nowych pacjentów, wybierania i dostosowywania ustawień respiratora oraz monitorowania postępów w oparciu o zalecenia GAV z 2019 r.